„Dekorady” - podwójna dawka
Jak dokonać spektakularnej metamorfozy wnętrza?

Magazyn wnętrzarski, w którym pokazujemy jak ciekawie, w dobrym stylu i za niewielkie pieniądze urządzić mieszkanie lub zrobić remont czy małą metamorfozę wnętrza.


W tym programie architekci wnętrz pokazują, jak za pomocą ogólnodostępnych środków urządzić modne i funkcjonalne wnętrza. Tu znajdą coś dla siebie fani designu i aranżacji wnętrz, ale także ci, którzy marzą o błyskawicznej i nie wymagającej nakładów metamorfozie swojego mieszkania. Z programu dowiemy się również, jak nadać nowe życie starym meblom oraz jak za pomocą ograniczonego budżetu dokonać spektakularnej przemiany wnętrza.

Ekipa „Dekorad” wkracza zarówno do starych jak i do nowych mieszkań w stanie deweloperskim, w których pod nieobecność właścicieli dokonuje efektownych przemian. Twórcy programu stawiają na estetykę, ciekawe rozwiązania i na uzyskanie jak najlepszej funkcjonalności wnętrz. Ekipa proponuje też proste sposoby na samodzielne wykonanie prac dekoratorskich.


Program prowadzi Maciej Bogaczewicz, doświadczony architekt, który w sposób błyskotliwy i z pasją przekazuje widzom swoją wiedzę.

EMISJA W TVP HD: piątek, godz. 16:55