Jesienna ramówka TVP HD
Obsada "Dziewczyn ze Lwowa" na konferencji ramówkowej (fot. TVP)

Już 9 września rusza jesienna ramówka TVP HD, a w niej premiery filmowe, najnowsze seriale Telewizji Polskiej oraz programy o gotowaniu i podróżowaniu. W ofercie znajdą się także programy rozrywkowe oraz cyfrowe rekonstrukcje kultowych polskich seriali.

Jesień 2017 będzie obfitować w nowości filmowe, które będzie można obejrzeć w weekendowym paśmie filmowym w sobotę o godz. 20:10 i w niedzielę o 21:05. Wiele z nich polscy widzowie zobaczą po raz pierwszy. Wśród filmów komedie romantyczne „Wszystko prócz miłości” i „Dziecko na smyczy!”, także zabawny „Perfekcyjni sąsiedzi” o burzliwym starciu rodziny europejskiej i azjatyckiej. Dreszcz emocji zapewnią thrillery m.in „Osiemnaste urodziny”, „Fotograf” Waldemara Krzystka oraz fantastyczny thriller kostiumowy „Kolekcjoner dusz”. Całości dopełnią filmy docenione przez publiczność i krytykę: „Sierpień w Hrabstwie Osage” z brawurowym duetem Meryl Strep i Julii Roberts oraz „Miasto 44” nagrodzone czterema statuetkami Orłów.

TVP HD pokaże także najnowsze sezony seriali, które już na stałe zdobyły serca widzów: „Dziewczyny ze Lwowa” (w poniedziałki), „Ojciec Mateusz” i „Komisarz Alex” (w środy) oraz „rodzinka.pl” i „O mnie się nie martw” (w czwartki). Premierowe odcinki „M jak miłość” i „Na sygnale” na ekranie pojawią się w sobotnie popołudnia. W paśmie porannym od poniedziałku do piątku nadal można oglądać popularne seriale: „Wspaniałe stulecie”, „Klan” oraz „Barwy szczęścia”.

Ponadto TVP HD zaprasza na niedzielne pasmo programów lifestylowych i rozrywkowych. Otwiera je niezwykle popularny i budzący emocje program „Rolnik szuka żony”, który powraca z nową, czwartą już edycją. Widzowie ceniący sobie podróże i gotowanie wyruszą w Polskę i świat wraz z niezwykłymi przewodnikami w osobach Karola Okrasy, Roberta Makłowicza i Wojciecha Cejrowskiego. Opolskie kabarety dopełnią niedzielną dawkę rozrywki. TVP HD pokaże ósmą edycję „The Voice of Poland”, jednego z najbardziej widowiskowych muzycznych talent show. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele kultowych polskich seriali, którzy po raz pierwszy będą mogli zobaczyć w wysokiej jakości zrekonstruowany cyfrowo serial „07 zgłoś się”, czyli przygody polskiego Jamesa Bonda - porucznika Borewicza. TVP HD przypomni także „Stawkę większą niż życie”, „Alternatywy 4” oraz „Janosika”.

Zapraszamy!