Projekt DOM - tylko w TVP HD - premiera
Projekt DOM (fot. TVP)
.

Pandemia sprawiła, że wiele osób pracuje w swoim miejscu zamieszkania, które zmieniło swój charakter i stało się miejscem zdalnej pracy czy nauki. Jak można przearanżować dotychczasową przestrzeń, by sprawdziła się w nowych warunkach? Jak wykorzystać to co mamy i starym przedmiotom nadać drugie życie? Jak niewielkim kosztem zmienić nasze otoczenie, by poczuć się w nim lepiej? Jak wspólnie, całą rodziną stworzyć coś nowego, coś pięknego? O tym wszystkim widzowie TVP HD dowiedzą się z nowego programu „Projekt DOM”.

W roli prowadzących program wystąpią eksperci z zakresu m.in. stylizacji wnętrz, majsterkowania, pielęgnacji roślin oraz nadawania nowej jakości przedmiotom codziennego użytku: Katarzyna Ogórek (Twoje DIY), Katarzyna Bobocińska (Conchita Home), Anna Maksymiuk-Szymańska (Made by Ruda), Paula Adamska (Refreszing), Iza Jurasik-Kamińska i Monika Jurasik (Dom z duszą), Jimi Ogden z córką Felą (Jimi King) i Wojciech Wardecki (UlubionyOgrodnik).  

W ośmiu odcinkach programu zobaczymy ekspertów, którzy zaprezentują pomysły, porady, inspiracje dotyczące różnych obszarów m.in.: nowej organizacji przestrzeni do pracy, nowego życia starych rzeczy, uprawy i aranżacji roślin w mieszkaniu, dekoracji domowych, czy krawiectwa.  

„Projekt DOM” – emisja w każdą sobotę, o godz. 17:15, od 9 stycznia w TVP HD

reklama
reklama