Mocne Filmy Akcji
"Instynkt pierwotny"

Dawka najlepszych filmowych produkcji w czwartkowe wieczory - tylko w TVP HD! Najgłośniejsze tytuły ostatnich lat oraz największe polskie i hollywoodzkie gwiazdy - startujemy o 21:25.

Wiosną na ekranie pojawią się m.in.:

Dolph Lundgren w filmie „Ostateczna rozgrywka” (7 marca) wcieli się w postać byłego policjanta, który demaskując korupcję w szeregach policji ściąga na siebie wyrok śmierci.

„Autor widmo” (14 marca) to thriller szpiegowski Romana Polańskiego zrealizowany na podstawie powieści Roberta Harrisa. Główny bohater Ewan McGregor żyje z pisania biografii na zamówienie – tym razem otrzymał intratną propozycję dokończenia autobiografii brytyjskiego ex-premiera. Pisarz trafia w sam środek polityczno-szpiegowskiej intrygi, która wymyka się spod kontroli.

 „Wolny strzelec” (21 marca) - dramat kryminalny z niezwykłą kreacją Jake'a Gyllenhaala, który przemierzając Los Angeles w poszukiwaniu pracy,wpada na pomysł, by filmować nocne wypadki i zbrodnie, po czym sprzedawać materiały lokalnej telewizji. Widzowie zobaczą filmowca-freelancera, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles.

„Kod nieśmiertelności” (28 marca) – Jake Gyllenhaal, który bierze udział w misji mającej za zadanie powstrzymać terrorystę i nie dopuścić do eksplozji pociągu. Z wykorzystaniem swoistego symulatora reinkarnacji bohater może wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie, za każdym razem z większa wiedzą, jak powstrzymać zbliżający się nieuchronnie atak bombowy.

Mocne filmy akcji w TVP HD - w każdy czwartek od 21:25.

reklama
reklama