Sobotnie Pasmo Filmowe
"Król złodziei"

W TVP HD nadchodząca wiosna to niezapomniane filmy z ulubionymi aktorami i mrożące krew w żyłach sceny akcji.


„Jack Strong” (sobota, 2 marca o godz. 21:55) - człowiek, który będąc w samym środku systemu podejmuje samotną batalię przeciw Sowietom. W rolę tytułowego bohatera wcielił się Marcin Dorociński, a fabuła filmu oparta jest na autentycznych wydarzeniach związanych z agenturalną działalnością płk. Ryszarda Kuklińskiego.

„Instynkt pierwotny” (sobota, 9 marca godz. 22:05) - film z Nicolasem Cagem, który nielegalnie łapie dzikie zwierzęta i przemyca je statkiem do ogrodów zoologicznych. Okazuje się, że frachtowiec, który wynajął do przewiezienia swoich zdobyczy, musi zabrać jeszcze jeden niebezpieczny ładunek.

„Przynęta” (sobota, 16 marca godz. 21:55) z piękną Anną Hathaway w roli intrygantki chcącej zabić swojego obecnego męża. Po pomoc udaje się do byłego męża – w tej roli zobaczymy Matthew McConaughey, który trudni się nietypowym zajęciem.

„Król złodziei” (sobota, 23 marca godz. 22:20), czyli film oparty na faktach opisujący zdarzenia jednego z najbardziej zuchwałych skoków w historii Londynu. W roli głównej Michael Caine, jeden z najwybitniejszych angielskich aktorów naszych czasów. 

reklama
reklama