NOWOŚĆ! Na ratunek ogrodom
"Na ratunek ogrodom"

Pielęgnacja ogrodu nie zawsze bywa łatwa, a samodzielne zaprojektowanie nawet niewielkiego, zielonego zacisza domowego to często prawdziwe wyzwanie. W nowym programie „Na ratunek ogrodom” z pomocą uczestnikom programu przychodzi doświadczona architekt krajobrazu Katarzyna Cichocka i jej ekipa. W ciągu zaledwie 3 dni zaniedbane ogrody i tarasy zmienią się nie do poznania!

Każdy odcinek to nowy uczestnik i nowy ogródek do uratowania. Na każdą metamorfozę mamy trzy dni i ściśle określony przez bohaterów budżet. W ten sposób możemy zobaczyć, jakich fantastycznych rzeczy można dokonać w niewielkim ogródku za niewygórowane pieniądze. Końcowy efekt jest dla uczestników niespodzianką.

Prowadząca, Katarzyna Cichocka to architekt krajobrazu z ponad 15 letnim doświadczeniem w ogrodnictwie. Kocha naturę i uwielbia otaczać się zielenią. Projektuje i urządza ogrody prywatne, tarasy, ogrody na dachach oraz zieleń komercyjną, publiczną i półpubliczną. Szuka rozwiązań pięknych, niestandardowych, funkcjonalnych, przyjaznych przyrodzie i ludziom. Charyzmatyczną prowadzącą w pracach aranżacyjnych wspiera jej ekipa pod kierownictwem Adriana Cichockiego. Precyzja i najwyższa jakość gwarantowana!

reklama
reklama