NOWOŚĆ! Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć

W czwartek 28 września o godz. 21:25 na antenie TVP HD odbędzie się premiera reality show "Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć".

W tym programie albo kochasz na zabój i wchodzisz w relację dając z siebie 100 procent albo… pora się rozstać! Osiem par przekona się, że dobry związek to ciężka praca i wiele wyzwań.

W "Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć" zakochani muszą zmierzyć się z wyzwaniami, które prędzej czy później i tak pojawiłyby się na ich drodze. Uczestnicy show na dwa tygodnie zamieszkają w pięknej willi na jednej z Wysp Kanaryjskich. Ich poczynania obserwować będzie 57 kamer, przed którymi nic się nie ukryje. Pary mogą liczyć na wsparcie ekspertów, którzy skonfrontują ich z kluczowymi dla związku tematami i dadzą odpowiednie narzędzia do pracy nad relacją. Co z tego wyniknie?

W każdym z odcinków, pod czujnym okiem Sandry Kubickiej, uczestnicy będą komentować i oceniać nawzajem swoje poczynania oraz decydować, która para opuści "Wzgórze Próby". A warto się starać, bo jest o co walczyć! Najlepiej dobrana para zdobędzie nagrodę główną w postaci 100 tysięcy złotych!

Prowadząca: Sandra Kubicka
Premiery w TVP HD od 28.09 do 30.11, czwartki, godz. 21:25.

reklama
reklama